Rolety

Najważniejszym miejscem, w którym spędzamy połowę życia jest nasz dom lub mieszkanie. Warto więc zadbać o jego bezpieczeństwo, a sobie zapewnić wygodę, komfort, poczucie intymności i swobody. Propozycją, która w pełni zaspokoi te wymagania są rolety zewnętrzne firmy MIROLA. Proponowane przez nas cztery kompletne systemy rolet zewnętrznych oraz system rolet antywłamaniowych pozwolą na ich montaż podczas różnych etapów budowy lub remontu, a doskonałe walory użytkowe i estetyczne gwarantują zadowolenie i pewność, że nasze produkty sprostają wszelkim wymaganiom.

System Standardowy

Jest to najbardziej uniwersalny i dzięki prostemu montażowi, najczęściej wybierany system. To system o zastosowaniu zarówno na etapie budowy, jak i do budynków już wykończonych lub remontowanych (np. w trakcie wymiany okien). Dzięki temu, że nie narusza fasady budynku i nie ingeruje w konstrukcję i montaż okna, zapewnia wysoki poziom izolacji cieplnej.

System RKS

RKS to nowoczesny system rolet, stosowany w nowo wznoszonych budynkach i montowany w trzech etapach.Zabudowę rolet w tym systemie należy uwzględnić na etapie projektowania budynku. Umożliwia rozłożenie całości kosztów wykonania rolet na trzy etapy. W trakcie budowy osadza się pod nadprożem specjalne rolokasety, natomiast na etapie montażu okien prowadnice. Po zakończeniu budowy w dowolnym czasie może być zainstalowane wyposażenie rolety. Na elewacji widoczny jest wyłącznie pancerz rolety.


System nakładany SKS

Nakładany SKS jest to system rolet zintegrowanych z oknem, możliwy do zastosowania wraz z ich montażem w trakcie budowy domu lub podczas wymiany.Umożliwia takie wykonanie, dzięki któremu kaseta i prowadnice są niewidoczne na elewacji lub też częściowo ukryte. Od strony wewnętrznej widoczna jest jedynie kaseta rolety wraz z pokrywą rewizyjną, konieczną dla celów serwisowych i konserwacyjnych.


System podtynkowy UPK

Podtynkowy UPK może być stosowany podczas budowy, w trakcie modernizacji budynku (przed ociepleniem) lub przy wymianie okien. Wymaga jednak przygotowania odpowiednich wnęk na kasety oraz montażu przed wykonaniem tynków zewnętrznych.